Terug

Post

Maak kennis met Corianne Straathof

03 juli 2026

Maak kennis met Corianne Straathof

Ons team blijft groeien! Daarom stellen we je graag voor aan onze nieuwe collega: Corianne Straathof. Een makelaar met een frisse blik, een brede achtergrond én een flinke dosis enthousiasme.

Corianne is 35 jaar en woont in Naaldwijk, waar ze onlangs samen met haar partner een huis heeft gekocht. “Met een mooie grote tuin en een tuinhuis waar we heerlijk kunnen zitten en genieten,” vertelt ze. Naast haar werk is ze graag buiten, houdt ze van wandelen, lezen en lekker eten. Ook is ze bonusmoeder van twee kinderen, iets wat een belangrijke rol speelt in haar leven.

Haar route naar de Makelaardij

De weg naar de makelaardij was voor Corianne allesbehalve standaard. Met een achtergrond in literatuurwetenschap en werkervaring in onder andere retail en horeca, heeft ze een brede basis opgebouwd. De doorslag kwam in 2021, toen ze zelf midden in een verkoop- en aankoopproces zat. “Dat vond ik zó interessant, dat ik dacht: hier wil ik meer mee doen.”

Ze solliciteerde bij het makelaarskantoor dat haar eigen woning had verkocht en kreeg al snel de kans om het vak in de praktijk te leren. Daar begon ze op de binnendienst maar al in een korte tijd maakte ze de stap naar de buitendienst. Niet veel later startte ze met de opleiding, en ruim een jaar daarna had ze haar diploma op zak. Inmiddels is Corianne gecertificeerd NVM-makelaar en helemaal op haar plek in het vak. “Het is nog steeds de beste keuze die ik heb kunnen maken.”

Persoonlijk, betrokken en met aandacht

Als makelaar houdt Corianne zich bezig met zowel aankoop als verkoop. Juist die afwisseling maakt haar werk zo leuk. Geen dag is hetzelfde, van bezichtigingen tot onderhandelingen en van kennismakingsgesprekken tot complexe vraagstukken.

Wat haar echt typeert? Haar persoonlijke aanpak. Ze neemt de tijd, luistert goed en probeert echt te begrijpen wat er speelt bij haar klanten.

“Dat mensen zich gezien en gehoord voelen, dat vind ik het allerbelangrijkst.” Een gesprek dat wat uitloopt? Voor Corianne geen probleem. Die extra aandacht maakt juist het verschil.

Waarom Olsthoorn Makelaars?

Voor Corianne was het belangrijk om te werken bij een organisatie waar de basis goed staat. Een plek waar achter de schermen alles goed geregeld is, zodat zij zich volledig kan focussen op waar ze energie van krijgt: het begeleiden van aan- en verkopen.
“Daardoor kan ik echt doen waar ik goed in ben: mensen helpen bij het kopen en verkopen van hun woning.”

Wat haar daarnaast aanspreekt, is het gevoel van een familiebedrijf. Ondanks de omvang van de organisatie voelt het persoonlijk en betrokken, met korte lijnen en aandacht voor elkaar.

Ook over haar nieuwe team is ze enthousiast. Een jong, gedreven team met veel kennis, waar ruimte is om te sparren en van elkaar te leren. “Je kunt hier echt samen beter worden.”

Westland voelt als thuis

Dankzij haar partner (een echte Naaldwijker) én haar werk in de regio, heeft het Westland inmiddels een speciaal plekje in haar hart gekregen.
In haar nieuwe rol kijkt ze ernaar uit om het gebied nog beter te leren kennen en zich verder te ontwikkelen. Haar ambitie is duidelijk: de makelaar van het Westland worden.

Buiten werktijd

Corianne begint haar dagen het liefst actief. Grote kans dat ze ’s ochtends vroeg al buiten te vinden is voor een wandeling. Ook na haar werk weet ze goed te genieten. Koken, bakken en uitgebreid tafelen, daar wordt ze echt blij van.

En ben je haar een keer kwijt? Dan is de kans groot dat ze ergens in de buurt van een paar honden te vinden is. Want eerlijk is eerlijk: die zijn stiekem nog leuker dan mensen.

Op zoek naar begeleiding bij het kopen of verkopen van je woning in het Westland? Corianne staat voor je klaar met aandacht, betrokkenheid en een frisse blik op de markt. Neem contact met ons op.