Post
Halverwege 2025: al 1.200 bomen geplant en we zijn nog lang niet klaar!
We zijn pas op de helft van het jaar, en nu al zijn er 1.200 bomen toegekend via het gezamenlijke initiatief van NVM Haaglanden. Ook Olsthoorn Makelaars draagt hier met trots aan bij. Voor elke woning die we in verkoop nemen, wordt er een boom geplant. Een eenvoudige, maar impactvolle manier om iets terug te geven aan de natuur.
Bomenplantdag in het Staelduinse Bos
Op 21 november 2025 viert NVM Haaglanden een belangrijk moment: de officiële opening van het Haaglandenbos in het Staelduinse Bos (Westland). Op deze dag worden de eerste bomen daadwerkelijk geplant. De overige bomen krijgen verspreid over Nederland een plek.
Zo maken we niet alleen Westland een stukje groener, maar leveren we een bijdrage aan een landelijke vergroening.
Waarom deze actie?
Deze gezamenlijke actie brengt meer dan alleen bomen:
- Elke boom telt voor schonere lucht, meer biodiversiteit en een beter klimaat.
- Samen werken aan bewustwording, duurzaamheid wordt steeds belangrijker bij het (ver)kopen van een woning.
- Extra betekenis bij verkoop, je draagt als verkoper direct bij aan een groenere toekomst.
Hoe werkt het?
Bij elke verkoopopdracht die via ons kantoor wordt aangemeld op Funda, wordt automatisch een boom gereserveerd voor aanplanting in november. Als NVM-makelaar doen wij daar vanzelfsprekend aan mee.
Verkoop je woning, plant een boom
Ben je van plan je woning te verkopen? Dan doe je automatisch mee aan dit initiatief. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.
Samen zorgen we voor een blijvende impact: woning voor woning, boom voor boom.