Post
Samen bomen planten voor een groenere toekomst
Bij Olsthoorn Makelaars werken we elke dag aan mooie woondromen, maar we kijken ook graag verder vooruit. Een toekomstbestendige leefomgeving begint tenslotte bij vandaag. Daarom doen we mee aan een bijzonder initiatief van NVM Haaglanden: voor iedere verkoopopdracht planten wij een boom. Een kleine handeling met grote impact, want elke boom draagt bij aan schonere lucht, meer biodiversiteit en een beter klimaat.
NVM Bomenplantdag in het Staelduinse Bos
Op vrijdag 21 november waren we aanwezig bij de NVM Bomenplantdag. Een inspirerende middag op een prachtige plek, met enthousiasme vanuit alle hoeken van ons kantoor. Collega’s van bestaande bouw, nieuwbouw, marketing en fotografie stonden samen in het bos om letterlijk iets terug te geven aan de natuur. Een mooi moment om stil te staan bij hoe je als team bouwt aan een duurzame beweging die verder gaat dan je dagelijkse werkzaamheden.
Al 405 bomen en we gaan door
Voor iedere woning die we in 2025 in verkoop hebben genomen én nog nemen, planten we een boom. Op dit moment staan we op 405 bomen die hun plek krijgen verspreid door Nederland. De eerste staan al stevig in het Staelduinse Bos; de rest volgt de komende periode. Zo groeit dit initiatief elke maand een stukje verder.
Hoe werkt het?
Bij elke verkoopopdracht die via ons kantoor wordt aangemeld op Funda, wordt automatisch een boom gereserveerd. Als NVM-makelaar dragen we hier bewust aan bij. Het maakt de verkoop van een woning net iets betekenisvoller: je levert als verkoper direct een bijdrage aan een groenere toekomst.
Met elke geplante boom zetten we een stap richting een leefomgeving waar natuur, wonen en toekomstbestendigheid samenkomen. Een initiatief waar we trots op zijn en vooral eentje dat blijft groeien.