Werkelijk schitterend, royaal (136m2) 6 kamer dubbel bovenhuis op de 2e en 3e etage met fraai uitzicht vanaf het heerlijke dakterras. Deze woning is gerenoveerd en kan zo betrokken worden. Kortom, uw bezichtiging meer dan waard!
De woning is gunstig gelegen ten opzichte van winkels aan de Vlierboomstraat/Appelstraat en het winkelcentrum “De Savornin Lohmanplein”. Het strand, de zee, de duinen en de badplaats Kijkduin, sportfaciliteiten, een zwembad en scholen, waaronder “The International School” zijn op fietsafstand. Hetzelfde geldt voor het openbaar vervoer (o.a. tramlijn 3 en 34 en buslijn 21 liggen praktisch om de hoek).
Indeling:
Via “Haags” open portiek vinden we de entree gelegen op de 1e etage. In de nette hal vinden we een hoop ruimte voor de garderobe, kinderwagen of zelfs een fiets. Doormiddel van de trap naar de 2e etage komen we in de centrale overloop. Hier vinden we de toegang tot de ruime en sfeervolle woonkamer. De woonkamer is gezellig en licht, de erker aan de voorzijde van de woning is een heerlijke plek om te genieten van de zon en geeft een leuke kijk op de Vlierboomstraat. De kozijnen door de gehele woning zijn van kunststof voorzien van dubbel glas. Aan de achterkant vinden we de ruime eetkamer waar je heerlijk kan tafelen met het gezin of met vrienden. Op deze etage vinden we ook twee ruime slaapkamers welke natuurlijk ideaal als werkkamer kunnen worden ingericht. De keuken is van alle gemakken voorzien en geeft toegang tot de daarachter gelegen balkon welke gelegen is op het westen. Het prachtige en moderne toilet is recent helemaal vernieuwd en is in dezelfde smaakvolle tegels als de badkamer uitgevoerd. Op de overloop zien we een op maat gemaakte kast waar we de aansluiting van de wasmachine en droger vinden.
Via de trap komen we op de 3e verdieping waar we een dakopbouw vinden die vorig jaar is geplaatst. Op deze etage vinden we 3 ruime en lichte slaapkamers die wederom zijn uitgevoerd met dubbelglas, kunststof kozijnen en ideaal als slaap of werkkamer zijn in te richten. De badkamer is er één uit een magazine, smaakvol, modern en tijdloos. Hier vinden we het tweede toilet, designradiator, ruime inloopdouche en wastafelmeubel. Via de overloop bereiken we het heerlijke terras waar we ruim uitzicht hebben over de omgeving. Door de ligging kan je hier de gehele dag genieten van de zon. Door de afmeting is er genoeg ruimte voor een loungehoek, eethoek en natuurlijk de BBQ.
Voor de afmetingen van de diverse ruimtes verwijzen wij u naar de bijgevoegde plattegronden.
Bijzonderheden:
– Actieve Vereniging van Eigenaren
– VvE 1/3e aandeel
– De Vereniging heeft de laatste jaren veel onderhoud laten uitvoeren zoals gevel en balkononderhoud
– Maandelijkse VvE bijdrage € 50,
– CV-ketel vernieuwd in 2019
– Gehele woning voorzien van stucwerk
– Oplevering 4de kwartaal 2021