Verkocht
Let op!
Indien u deze woning koopt tussen 1 november 2011 en 31 december 2011 ontvangt u bij deelname een cheque ter waarde van 5.000,- (inclusief btw). Deze cheque is te besteden aan het verbeteren van de woning: bijvoorbeeld een nieuwe keuken, nieuw sanitair, schilderen, stucen, verwarming of vloerafwerking. De werkzaamheden zullen door een professioneel verbouwteam worden uitgevoerd. Op de actie zijn voorwaarden van toepassing, deze voorwaarden kunt u opvragen bij ons kantoor.
Zeer goed gelegen 2 kamerappartement van circa 64 m2 op de 3e verdieping met ruim balkon en eigen berging in de onderbouw. In een groene omgeving gelegen met winkels, scholen en uitvalswegen in de nabijheid.
Indeling:
Gesloten entree met intercom, brievenbussen en bellentableau, lift en trappenhuis naar de 3e etage, overdekte galerij, entree woning, hal, voor slaapkamer, flinke woonkamer met toegang tot het zonnige balkon op het Westen, keuken met eenvoudig doch net keukenblok, moderne badkamer met douche en wastafel, meterkast, net toilet en provisiekast. In de onderbouw bevindt zich een ruime berging.
BIJZONDERHEDEN:
Bouwjaar 1967
De 2e slaapkamer is bij de woonkamer getrokken
Erfpachtcanon eeuwigdurend afgekocht
Actieve VVE; bijdrage 99,24 per maand excl. stookkosten en water
Woning is afkomstig uit de verhuur
Verkoopvoorwaarden Gradaland van toepassing
Oplevering in overleg, snelle oplevering mogelijk
Dit jaar worden voor- en achtezijde voorzien van dubbele beglazing
*** Deze woning komt in aanmerking voor Nationale Hypotheek Garantie ***
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.
Prijs
€ 95.000,- k.k.
Oppervlakte
64
Inhoud
173 m3
Kamers
3
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1967